"Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi." - Kurt Cobain

Červen 2013

No..

15. června 2013 v 23:48 | Erue
No.. vím, že už je pozdě, ale právě jsem na něco přišla :). Dělala jsem si nějaký vědecký test nebo co a vyšlo mi, že spíš využívám pravou mozkovou hemisféru a nebo že se mé centrum mozkové aktivity nachází ve středu a tip co m poradili jak se zdokonalit, se mi zdál jako docela dobrý nápad tak taky můžete vyzkoušet ;).

Takže: 1) vezměte si nějakou knihu, časopis nebo noviny
2) se zavřenýma očima postupně ukažte na 10 slov a zapište si je
3) napište krátký příběh, ve kterém ta slova použijete (nemusí být užit stejný tvar)

Mě vyšly tyhle slova: myslet, ulice, prohlížet, renesance, hvězda, konec, národní, vcházet, plyš, začátek
A krátké story:

Když byl večer, konec dne, šel jsem temnou noční ulicí. Už jsem slyšel ptáky, co hvízdali a zpříjemňovali mi chladnou noc. Ta ulice byla ve světle lamp, zimního měsíce a hvězd nádherná. Mé myšlenky, pocity, vše co jsem vnímal mými smysly - krásný zpěv, nádhera krajiny vzdáleného lesíku a renesance Národní ulice, cit, co jsem cítil při doteku starých cihlových domů, vůně zmoklého města, kterou jsem vnímal i jako chuť v mích vyprahlých ústech... To vše mi dodávalo klid a hřejivost v mé duši. Zklidnilo to můj tep, dech i rychlost a nával myšlenek. Jen tak se zastavit uprostřed malé silničky bez aut... Nadechnout se a pomalu vydechnout... Deprese, jenž by člověka napadla při mém zážitku přežití své vlastní smrti a ztráty všech blízkých ke mne nepřicházela. Na konci ulice bez světla, na místě úplně bez života, ležel malý opuštěný plyšový medvídek. Prohlížel si mne a já poznal, že to on je můj nový přítel. Někdo,kdo mne bude milovat stejně jako já jeho, někdo kdo mne nikdy nezradí a bude si mne vážit navždy. A tak jsem poznal, že každý konec má i svůj nový začátek a že každým koncem vcházíme do další části našeho života.
THE END

...Tak teda nevim, nevim, ale doufám že to na 5/6minut není až tak zlý :DD...

Tak dálší AMV ;)

12. června 2013 v 21:45 | Erue
Tak přidávám nějaká další AMV, vybrala jsem jich 6 a jsou seřazené, podle mě, od nejlepšího po nejhorší ... kdyžtak napište jak se líbí vám :))
1.- Black Impulse AMV

2. - Flames of Heaven AMV

3. (+12) - Whispers in The Dark AMV

4. (+12) - After Death AMV

5. - ALT AMV

6. - Dare to Love Again AMV